DOLAR 8,3195
EURO 9,7703
ALTIN 502,421
BIST 1126,99
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler görünür oldu! Dwayne Johnson çıkarıyla dudak uçuklattı

Toplumsal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram’da en çok kazanan ünlüleri “Instagram Zenginler Listesi” sahifesinde açıkladı …

Paylaşım başına en çok para kazanan isimler görünür oldu! Dwayne Johnson çıkarıyla dudak uçuklattı
06.07.2020
79
A+
A-

Toplumsal medya platformlarını inceleyen Hopper HQ, Instagram‘da en çok kazanan ünlüleri “Instagram Zenginler Listesi” sahifesinde açıkladı. Milyonlarca takipçiye sahip ünlüler, tek bir fotoğraf yahut görüntü paylaşarak milyonlarca dolar kazanıyor.

PAYLAŞIM BAŞINA 1 MİLYON DOLAR

Hopper HQ’nun datalarına nazaran, bir numara sırada The Rock olarak da bildiğimiz Hollywood yıldızı Dwayne Johnson var. Eski Amerikan güreşçisi olan The Rock, Instagram’da paylaşımda bulunduğunda 1 milyon doların üzerinde parayı servetine katıyor. Sinema dışında bir spor markası ile ittifakı olan Rock, Kylie Jenner, Cristiano Ronaldo ve daha birçok ünlü ismi de geçmişte bırakmayı başardı.

İşte Instagram’da tek paylaşımla dudak uçuklatan paralar kazanan vesair isimler:

Dwayne Johnson (@therock) 187.300.000 takipçi, 1.1015.000 dolar

Kylie Jenner (@kyliejenner) 181.500.000 takipçi, 986.000 dolar

Cristiano Ronaldo (@cristiano) 224.800.000 takipçi, 889.000 dolar

Kim Kardashian (@kimkardashian) 175.700.000 takipçi, 858.000 dolar

Ariana Grande (@arianagrande) 191.100.000 takipçi, 853.000 dolar

Selena Gomez (@selenagomez) 180.300.000 takipçi, 848.000 dolar

Beyonce Knowles (@beyonce) 148.700.000 takipçi, 770.000 dolar

Justin Bieber (@justinbieber) 139.300.000 takipçi, 747.000 dolar

Taylor Swift (@taylorswift) 135.000.000 takipçi, 722.000 dolar

Neymar da Silva Santos Junior (@neymarjr) 139.300.000 takipçi, 704.000 dolar

Kaynak: Tamindir

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.